• : 0212 508 16 61
Hakkımızda

Hakkımızda

2021 yılında Türkiye'nin en geniş firma ilanı verilen platform olma yolunda Firmanova.net olarak yola çıktık.
Türkiye'nin her bölgesinden firmalarınızı kayıt ettirebilir, Satış yükseltebilir, kendinizi tanıtabilir, kampanya proje veya haberlerinizden insanları haberdar edebilir veya kendinize iş arayabilirsiniz.
Çok geniş kapsamlı platformumuzda otomotiv sektöründen yemek sektörüne, elektronik eşya sektöründen giyim sektörüne kadar her sektöre değinen firmanova.net sizlere Müşteri bulmanızı , müşterilerinizin sizin firmanızın bulunduğu konumu bulması size ulaşması vb reklamlarınızı yapmanız konusunda sizi her zaman bir üst seviyeye taşıyacaktır. Geniş index kapsamı ile firmanova.net sizi google'da ön planda tutmasının yanı sıra site içerisinde de ön plana çıkmak için size dopingler ve vitrinde durmak için bir kaç potansiyel reklam tarifeleri sunmaktadır.
Sizde iş bulmak, satış artırmak, devamlı pazarlama yapmak, müşteri potansiyelinizi artırmak ve hedefinizde büyümek istiyorsanız Firmanova.net sizin için en doğru karar. Sektörünüzdeki rakip firmalar ile yarışmak değil, onlardan her zaman bir adım önde olmak istiyorsanız Firmanova.net sizinle...